ירושלים, בירת העם היהודי, היא כמו ספר עב-כרס. בכל אחד מדפיה מקופלים סיפורים, זכרונות, היסטוריה והמון משמעויות. הצוות שלנו ישמח לתאם עבורכם ביקור באתרי תיירות ומורשת שונים המבטאים את הקשר העמוק עם ירושלים לאורך אלפי שנים ומתאימים למשפחתכם. אל תוותרו על סיור איכותי בירושלים! להלן מידע אודות חלק מן האפשרויות שאנו מציעים. 

 למדריכים שלנו, ב'ירושלים של שמחה' ניסיון רב בהדרכת משפחות עם ילדים באתרי המופת של ירושלים. גם אם כבר ביקרתם בעיר המופלאה הזו בעבר תגלו חידושים רבים בבואכם אליה שוב. נשמח לתאם עבורכם בניסות לביקור באתרים ומוזיאונים וכמובן, הדרכה איכותית. אנו מציעים מגוון רב של אפשרויות: סיורי בר מצווה בירושלים ובכותל המערבי, סיורים לתלמידי מערכת החינוךלכיתות בני-מצווה, סיורי vip לחתן ולכלה ביום החופה ובמהלך ימי השמחה, סיורים משפחתיים בכל ימות השנה ועוד.

"תשעה קבין של יופי נטלה ירושלים ואחד נטל העולם כולו"

 

הסיורים המיוחדים שלנו

  • סיור בעקבות בתי הכנסת ברובע היהודי:

באזור הרובע היהודי קיימים בתי כנסת רבים. חלקם חדשים, אך מרביתם עתיקי-יומין ובעלי משמעות מיוחדת. בסיור זה נפקוד את בתי הכנסת המרשימים. לחלקם, אף ניכנס כדי ללמוד על מאפייניהם ולחזות ביופיים. דרך בתי הכנסת נכיר את העדות השונות שפעלו בעיר העתיקה ונלמד על אירועים משמעותיים לאורך שנותיה של העיר.

משך הסיור: 60-150 דק'

דוד מלך ישראל חי וקיים

סיור בעקבות דוד המלך וסיפורי התנ"ך במקום בו הם התרחשו לפני אלפים שנים. הסיור כולל הגעה לנקודות מיוחדות ומרגשות כגון עיר דוד, הר ציון, קבר דוד המלך ועוד. במסגרת הסיור תוכלו לבחור לסייר עמנו באתרים הבאים: עיר דוד, מרכז דוידסון, קבר דוד והר ציון.

 

משך הסיור: 60-150 דק' (בהתאם למסלול הנבחר)

  • חומות של תקווה

סיור תצפיות מרהיבות – סובב חומות העיר העתיקה

משך מאות שנים דרו יהודי ירושלים ושאר תושביה בין חומות העיר העתיקה. הן סיפקו להם הגנה וביטחון. לקראת חציה השני של המאה ה-19 החלה הצפיפות הרבה בעיר העתיקה לזרז תהליך של יציאה מן החומות. תחילה נבנתה שכונת משכנות שאננים ולאחריה שכונת ימין משה וכך החל תהליך היציאה מן החומות לעבר העיר "החדשה". בסיור זה נשלב הליכה בין מדשאות ותצפיות נוף למרגלות חומת העיר העתיקה, הרובע היהודי ושכונת משכנות שאננים..

משך הסיור: 60-150 דק'